Unutulmaz Barbekü Deneyimi
Tencere ve Tavalar...
Popüler Kategoriler
Unutulmaz Barbekü Deneyimi...
Neden Rösle
Neden Rösle?

1888'den beri RÖSLE, mutfakta ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor. Tecrübesi ve edindiği bilgi birikimi sayesinde uzun süredir geleneklerine bağlı, ergonomik ve zamansız tasarım ve uzun ömürlü, kaliteli ürünleri kullanıcıları ile buluşturuyor. Evinizde yeni ve lezzetli tarifler hazırlarken sizlere yardımcı olmanın, hayatı kolaylaştıran ürün ve aksesuarları üretmenin gurunu yaşıyoruz.

Amacımız, sadece işlevsel değil, aynı zamanda tasarımı ve estetikliği ile uzun ömürlü, kaliteli ürünleri sizlere sunmak.

Ama hepsi bu kadar değil. “Yapabileceklerinin Sınırı Yok” ruhuyla ve durmadan çalışarak RÖSLE CADINI serisini genişleterek ürün yelpazemize kattık. Tencere ve tava gövdelerimiz %100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan yapılmıştır. Yeni 24 cm tencere, örneğin 114 adet alüminyum teneke kullanılarak yapılmıştır. Örneğin 20 cm küçük bir kızartma tavası üretimi için 47 kutu gerekir. Ve servis tavası ortalama en az 115 geri dönüştürülmüş kutu ile üretilmiştir.

Mutfağınızda veya bahçenizde servis hazırlıklarınızın her anından zevk almanızı sağlamak ve tüm bunları sevdiklerinizle paylaşırken hayata kolaylık katmak yaptığımızın merkezinde…

 

RÖSLE.

1888'den beri yemek pişirme tutkusu…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.